Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Putin już pogratulował elekcji swojemu ziomkowi wybranemu przez PISoruskich pseudopatriotow, najwyzsza pora wyjechać za lewy brzeg Wisły, a wakacje od tej pory spedzam w Sławatyczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a ciemniakom dudy radość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś ty głupi, ale co się dziwić słoma z walonków wystaje a pod kopułką ptasi móżdżek
Jaka słoma ? jakie walonki ? o czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Putin już pogratulował elekcji swojemu ziomkowi wybranemu przez PISoruskich pseudopatriotow, najwyzsza pora wyjechać za lewy brzeg Wisły, a wakacje od tej pory spedzam w Sławatyczach
Jedz ! niech cię gó wno prowadzi a  "chój" drogowskazem będzie !! POLSKA dla POLAKÓW !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda tych co głosując na Dude mają nadzieje na lepsze życie. Ludzie biedni uwierzyli w obietnice, a co za tym idzie rozczarowanie będzie wprost proporcjonalne do tychże obietnic. Ludzie powinni wiedzieć, że ten region nie odrodzi się w kilka czy kilkanaście lat. Potrzeba jest prawych ludzi przy władzy i duże dofinansowanie to wtedy za około 70-90 lat będzie wyraźnie lepiej. Mniej więcej wtedy lubelskie mogłoby liczyć na osiągnięcie poziomu średniego życia w UE takim jakie jest ono teraz. Nie wierzcie w bajki. Napewno za naszego życia ich nie będzie. Żal mi ludzi, którzy myślą, że w pięć lat będzie żyło się lepiej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek ma racje, nic się nie zmieni. Żyjemy już 25 lat w demokracji i wszyscy którzy przychodzili do władzy przychodzili by samemu ustawić się na całe życie i swoich kolegów. Prawie żadna partia do końca nie myśli długofalowo, tylko ich wizje są krótkowzroczne. Ja jestem młodą osobą, ale nie dam się po raz n-ty nabrać na obiecanki.   A Ci co głosują na Kukiza, to niech się zastanowią co człowiek bez doświadczenia może w państwie zrobić? To tak jakby wpuścić człowieka bez doświadczenia do zarządzania wielomilionowym przedsiębiorstwem. Jeżeli komuś zależy na anarchii, to będziecie mieć anarchię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIEJ DEMOKRACJI ? 2 mln 850 tyś podsłuchów,istny rekord europejski,komorowski = wsi=podsłuchy i inwigilacja,ACTA itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to czekam na mieszkania dla młodych i pracę, na obniżkę wieku emerytalnego i watu i podatków, na poprawę służby zdrowia, na nowe kopalnie i stocznie, ogólże na samo lepsze, a co dostane ja wiem WIELGACHNY POMNIK SMOLEŃSKI przed pałacem i na tacę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZADZIWIAJĄCA CISZA p. KACZYŃSKIEGO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich godziszowiaków i innych chrzaniaków śmieją się nas. Lubelskie to najgorsze miejsce do życia w Polsce. Tam gdzie poparcie sięga ponad 85% dla jednego kandydata to znak zaniku mózgu. Nie mam nic do dr Dudy, ale ludzie z tych wsi to definicja analfabetyzmu i prostactwa w czystej postaci co widać naocznie w pobliskim Janowie Lubelskim, tłumnie przez owych odwiedzanym. To jest dopiero prawdziwy zoom natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich godziszowiaków i innych chrzaniaków śmieją się nas. Lubelskie to najgorsze miejsce do życia w Polsce. Tam gdzie poparcie sięga ponad 85% dla jednego kandydata to znak zaniku mózgu. Nie mam nic do dr Dudy, ale ludzie z tych wsi to definicja analfabetyzmu i prostactwa w czystej postaci co widać naocznie w pobliskim Janowie Lubelskim, tłumnie przez owych odwiedzanym. To jest dopiero prawdziwy zoom natury.
Przecież ty dziku nie odbiegasz wcale od normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na mapę Polski widać gdzie ludziom żyje się lepiej gdzie więcej się buduje gdzie więcej jest pracy dobrze płatnej i nie dziwnie się ludziom po tej stronie Wisły że są wk-ni ale by oddać prawdę to nikt rządzący do tej pory nie interesował się nami co zrobi Duda i ci co wygrają przyszłe wybory zobaczymy obawiam się i obym nie miał racji że znowu nie wiele ale to dopiero czas pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy dziad odżyje, torbą zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a ciemniakom dudy radość.
Wszystko CYCU będzie dobrze tylko teraz ANTKA z maczetą trzeba na POjebów,komuchów puścić aby dorżnął to czerwone,komunistyczne łajno do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu komuny to na oczy nie widziałeś i piszesz głupoty nigdy w Polsce nie będzie dobrze jak takim językiem będziemy rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu komuny to na oczy nie widziałeś i piszesz głupoty nigdy w Polsce nie będzie dobrze jak takim językiem będziemy rozmawiać
To CYCU język elit !!   samego sikorskiego,niesioła czy palikota,to przechodzi jak czerwona zaraza,komuszka zakażna i psuje się od łba,tego czerwonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cycu ten język jest i w PO i w PISie jak ty inaczej nie umiesz gadać to masz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cycu ten język jest i w PO i w PISie jak ty inaczej nie umiesz gadać to masz problem
No to CYCU MAMY WSPÓLNY VEKTOR, o co bijesz pianę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cycu ten język jest i w PO i w PISie jak ty inaczej nie umiesz gadać to masz problem
Społeczeństwo od tego czerwonego bydła też chamieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 50 na karku i komunę bardzo dobrze pamiętam jak ktoś mi mówi że komunę dalej mamy to coś z kimś jest nie halo dzisiaj to mamy polityków nieudaczników oderwanych od rzeczywistości zamkniętych w swoich gabinetach patrzących na słupki a nie na sprawy ludzi którzy niedawno na nich głosowali a komuna to historia naszczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...